Doprava zdarma od 2500 

O NÁS

O NÁS

V současné době je Jižní Korea světovou jedničkou v inovativní kosmetice. Díky patentovaným technologiím jsou jejich produkty velmi efektivní a účinné. Kombinací tradičních bylinných receptur, propojením farmaceutického průmyslu a moderní technologie kosmetického odvětví nabízí korejská kosmetika nejkvalitnější výrobky, které na trhu můžete dostat.

Přinášíme na český trh nejen produkty nejvyšší kvality, ale také aby poměr cena/kvalita byl adekvátní. Produkty dovážíme přímo, na základě výhradního zastoupení pro Českou republiku. Veškeré kosmetické výrobky splňují příslušné legislativní požadavky EU, včetně zhodnocení bezpečnosti, atestů a notifikaci do CPNP a to pod naší firmou.

Nabízíme i velkoobchodní prodej pro kosmetické salóny a obchody. Všechny produkty máme skladem v dostatečném množství, připravené k okamžité expedici

Právě jsme otevřeli naši kamennou prodejnu UTAMA Beauty Concept na adrese Londýnská 73/379 Praha 2, kde můžete vyzkoušet celé portfolio našich produktů včetně konzultace a poradenství.

Otevírací doba prodejny pondělí až pátek 10:00 – 15:00

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení